MENU

Antivirüs Programı ESET NOD 32’nin Büyük Başarısı

Bilgisayar Sistemlerini Çökerten E-Posta!

03 Ocak 2010 Yorumlar (0) Okunma: 1611 Donanım, Teknoloji

Verbatim’dan Boyu Küçük İşlevi Büyük Bir Alet :D (Harici HDD)

Verbatim Cep Hard DiskiVerbatim, bir pantolon, gömlek veya ceket cebine kolayca sığabilecek küçüklükte, şık ve siyah renkli alüminyum gövdeli, 250GB 4,57cm taşınabilir cep hard diski piyasaya sunuyor. Benim de bir süre önce aldığım Seagate Free Agent Go Harici HDD‘de cebe falan sığıyor, gayet hafif ve küçük. Teknik mana da da başarılı fakat bunun kadar olamaz sanırım:)

Kapasitesi 250GB, boyutları 90x64x14mm olan yeni hard diskin ağırlığı ise 85g. Siyah bağcıklı taşıma çantası bulunan ürün içerisinde;
Dmailer yedekleme yazılımı ile bilgisayarla iletişimi sağlayan Sync yazılımı bulunuyor.

Düzenli olarak büyük hacimli veri taşıma ihtiyacı duyanlara, güvenli ve kolay taşınabilir çözümler sunan Verbatim, avuç içi ölçüsündeki cep hard diski ile bunu gerçekleştirdi.

Pratik yedekleme ve senkronizasyon yazılımı
Küçük boyutlu olmasına rağmen depolama kapasitesi ve görsel faydasının yanısıra, cep hard disk yedekleme ve senkronizasyon yazılımı yüklü olarak sunuluyor. Örneğin ev bilgisayarı ile harici sabit sürücü arasında Verbatim Sync yazılımı verinin kolaylıkla senkronize olmasını sağlarken, Dmailer yedekleme yazılımı veri şifreleme ile yedekleme için kullanılıyor. Sync yazılım her türlü dosya ile çalışıyor ve posta kutuları ile tarayıcıda kaydedilen sık kullanılan web sitesi detaylarınının senkronizasyonunu sağlıyor.

Cep hard disk, Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleriyle uyumlu. Veri transfer edilirken sürücünün önündeki mavi LED ışığı yanarak güvenli veri transferi sağlıyor.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir