MENU

Office Belgelerine, İnternetten Erişebileceksiniz! MS Office 2010

Dikkat!.. McAfee, Yeni Bir Tehlike İçin Uyardı

26 Kasım 2009 Yorumlar (0) Okunma: 1122 Donanım, Teknoloji, Yazılım

Turkcell İçin Hazırlanan, AcabaNedere Servisi

Turkcell‘in iş ortaklarından Korgün Yazılım tarafından hazırlanan AcabaNerede servisi ile Türkiye sınırları içerisinde bulunan aile bireylerinizin, arkadaşlarınızın ya da çalışanlarınızın o anda nerede olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

Bireysel ve kurumsal kullanıcılara verilen hizmet, sevdiklerinizin nerede olduğunu her an öğrenebilme imkânı sunuyor. AcabaNerede servisi ile meraklanıp telaşlanmak yerine, çocuğunuzun gün içerisinde nerelerde bulunduğunu, eşinizin trafikte sıkışıp geç kalabileceğini veya meydana gelebilecek acil bir durumda size ihtiyacı olan bir yakınınızın bulunduğu bölgeyi NEREDE sorgusu yaparak anında öğrenebileceksiniz.

Ayrıca kaybolduğunuzu düşündüğünüz anda, yön tayini etmek amacıyla da NEREDEYIM yazıp 5255’e göndererek AcabaNerede servisini kullanabilir ve kendi konum bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

GPRS veya 3G özelliğini destekleyen telefonlarda konumunuzu harita üzerinden de görebilirsiniz

Servise davet ettiğiniz üyelerden yalnızca izin verdikleriniz yerinizi tespit edebilirken, konum bilgilerinizin sorgulanmasını geçici ya da temelli olarak engelleyebilirsiniz. Ayrıca 5255 servisinden rastgele zamanlarda gönderilecek hatırlatıcı SMS mesajları ile AcabaNerede servisine üye olduğunuz hatırlatılır. Böylece servisin kötüye kullanılma ihtimali önlenir.

AcabaNerede servisinden yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin KAYIT yazıp 5255 Turkcell kısa numarasına SMS mesajı yollaması yeterlidir. Daha sonra gelen onay mesajının EVET yazıp yanıtlanması ile ücretsiz üyeliğiniz başlar.

Sevdiklerimin NEREDE olduğunu nasıl öğrenebilirim?

DAVET boşluk sevdiklerinizin cep telefon numaralarını yazarak 5255‘e sms göndermeniz yeterlidir. Davetiniz onaylandıktan sonra AcabaNerede servisiyle sevdiklerinizin nerede olduğunu SMS yoluyla öğrenebileceğiniz gibi www.acabanerede.com internet sitesi üzerinden online işlemler şifrenizle giriş yaparak takip edebilir, aile, arkadaş ve yakınlarınızın karşılıklı izni dâhilinde yeni kişileri listenize ekleyebilirsiniz.

AcabaNerede servisi kapsamında gerçekleşen tüm kayıt işlemleri ve bilgi mesajları ücretsizdir. Sadece Web veya SMS vasıtasıyla kişilerin sorgulanması faturalı hatlar için standart 2 SMS, kontörlü hatlar için 4 Kontör ile ücretlendirilmektedir. Konumu sorgulanan kullanıcılar ise herhangi bir ücret ödememektedirler. Servise kayıtlı olmanız ya da kayıtlı kaldığınız süre içerisinde her hangi bir abonelik zorunluluğu olmadığı gibi, aylık olarak hattınızdan otomatik bir ücret çekimi ya da kontör düşümü de söz konusu değildir.

AcabaNerede servisi kullanıcılarına daha ekonomik bir seçenek sunuyor. Dileyen kullanıcılar AVANTAJ yazıp 5255‘e göndererek avantajlı üyeliğe geçebilir ve 3 sorgu fiyatına 35 sorgu yapabilme fırsatından yararlanabilirler. Avantajlı üyelik ücreti haftalık faturalı hatlar için standart 5 SMS, kontörlü hatlar için 10 Kontör’dür ve her hafta otomatik olarak yenilenir. Avantajlı üyelik iptal edilmek istendiğinde IPTAL AVANTAJ yazıp 5255’e sms gönderilmesi yeterlidir.

Servis üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde IPTAL yazıp 5255’e sms göndermeniz yeterlidir. Detaylı bilgi için www.acabanerede.com

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir