MENU

Mustafa Kemal’i Anlamak

iPhone Sayesinde Photoshop Artık Cepte!

12 Ekim 2009 Yorumlar (1) Okunma: 808 Donanım, Teknoloji

Toshiba’dan, 64GB’lık SD’ler Geliyor…

imageToshiba hafıza ürünlerinin Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar bölgesindeki tek dağıtıcısı Multimedya A.Ş., 18-22 Ekim tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek Gitex Fuarı‘na katılacak.

2009’un son çeyreğinde hem Türkiye’de hem de Ortadoğu’da satışa sunulacak olan yeni Toshiba ürünleri arasında imagedünyanın ilk yüksek çözünürlüklü video ve dijital kamera uygulamalarına yönelik 32GB High density hafıza kartı ve 21MB/s’ye kadar okuma hızı ve 3.9Mbayt/s’ye kadar yazma hızına sahip, yeni 32GB TransMemory™ flash sürücüsü de bulunuyor.

Ayrıca 2010 yılında satışa sunulacak dünyanın en yüksek aktarım hızına sahip, en geniş kapasiteli bellek kartı 64GB SDXC‘ye ait ilk örneklerin Kasım ayında hazır olması bekleniyor.

Bu arada, Toshiba’nın 2009 yılının son çeyreğinde piyasaya sunmayı planladığı yeni ürünlerin Ortadoğu lansmanını Gitex‘de yapmaya hazırlanan Multimedya, 2008 yılının son çeyreğinde başladığı Toshiba’nın hafıza ürünlerinin Ortadoğu dağıtıcılığındaki ilk yılını %40 pazar payı ile kapatmayı hedefliyor. Multimedya’nın Türkiye pazarındaki 2009 yılı pazar hedefi ise %45 olarak açıklandı.

Etiketler:, , , ,

One Response to Toshiba’dan, 64GB’lık SD’ler Geliyor…

  1. cihan ünal dedi ki:

    kardeşim siten hayırlı uğurlu olsun inşallah yolun açık olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir