MENU

Google’ın Anasayfasındaki Gizli Mesajı!

E- İmza Nedir? E- İmza’nın Tarihçesi

12 Haziran 2010 Yorumlar (2) Okunma: 1442 İnternet

Vargonen cVDS; Türkiye Standartlarının Çok Üstünde Bir Hizmet

Belki siz de Vergonen ile tanışmışsınızdır, yoksa hala tanışmadınız mı? Sanıyorum tanışmanın tam vakti:) Vergonen Türkiye’de sunulabilecek en güzel kampanya ve hizmetleriyle son zamanlarda göz dolduruyor!

Teknolojik ihtiyaçların her geçen gün arttığı günümüzde, standart hosting hizmetinin de bazı yetersiz kaldığı noktalar olabiliyor. Özellikle fazla sistem ihtiyacı duyan bir siteniz/projeniz olduğunda paylaşılan bir hosting ile fazla tutunamayacağınız aşikar. Fakat yüksek miktarda yatırım yaparak kişisel bir sunucu sahibi olmak da optimum bir yatırım değil maalesef. İşte bu noktada, fiziksel kişisel sunucular ile paylaşımlı hosting paketleri arasında bir geçiş noktası olan VDS hizmeti sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizi yüksek maliyetten de kurtaracak bir çözüm. Vergonen ile bu çözüme en uygun ve en güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz…
 
“VDS nedir?” diye bakacak olursak; fiziksel sunucuların, sanallaştırma ile sistem kaynaklarını  birbirinden bağımsız kullanan yapılar haline getirilmesiyle oluşturulmuş  sunuculardır, diyebiliriz.
VDS sistemlerinde fiziksel olarak bir yapılanmaya bağımlı kalmazsınız. Bunun sonucunda da disk arızalanması, güç kesilmesi gibi durumlar sizin için sorun olmaktan çıkar. Sanal sunucunuzu, aynı fiziksel sistem üzerinde çalışan diğer sanal sunuculardan bağımsız olarak reboot edebilir, sistemi tekrar kurabilir ve istediğiniz şekilde özelleştirilebilirsiniz.

Türkiye’de, dünyanın en çok tercih edilen EMC Clariion CX4 barındırma (storage) sistemi altyapısını kullanan ilk ve tek hosting firması olan Vargonen, sistemde harhangi bir kesinti yapmadan disk ekleme ve çıkarma imkanıyla sistemi stabil ve güvenli tutarak kesintisiz çalışma imkanı  sunan, dünyanın beş dokuz (%99,999)  destekleyen ilk sistemi olan EMC Clariion ürünleri ile kaliteli hizmet ilkesini bu hizmetinde de gösteriyor.

Ayrıca sunucuların tamamının AMD Istanbul 6 çekirdek teknolojisine sahip Sun sunucular olmasına da web hosting sektörü için Türkiye’de bir ilk daha diyebiliriz. Tüm network altyapısının Cisco ve switchlerin Brocade sistemleri ile kurulmuş olması teknik olarak cVDS altyapısına ne kadar önem verildiğini gösteren önemli diğer iki unsur.
cVDS sisteminin çalışma yapısına baktığımızda, VMware vSphere 4 Cloud sistemiyle fiziksel donanım birbiriyle entegre olarak çalışır ve sürekli yedekleme durumundadır. Sistemin herhangi bir noktasında çıkan sorunda diğer noktalar etkilenmeden çalışmaya devam eder.

Vargonen Cloud VDS sistemleri yüksek performansa sahip RAID 10 mimarisiyle oluşturulmuş ve 120 diske dağılmış yedekli bir altyapıda çalışır. Bir çok noktadan yedeklenmiş (Yedekli Fiber Bağlantılar, Yedekli Switchler, Yedekli Controller) bu yapıyla hiçbir zaman veri kaybı gibi bir sorun yaşamaz, sistem kesintisine uğratmaz.
İhtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebileceğiniz, kesintisiz çalışma sistemine güvendiğiniz, tamamen sizin kontrolünüz altında çalışan bir sunucu sistemine ihtiyaç duyduğunuzda Vargonen cVDS hizmeti sizin için ideal bir sistem.

Konu ile ilgili bilgilere web sitesi: www.vargonenvds.com‘dan ulaşabilirsiniz.
Alternatif olarak sosyal ağlarda şu adreslerden erişebilirsiniz:
Twitter: http://twitter.com/Vargonen
Friendfeed: http://friendfeed.com/vargonen

Etiketler:, , ,

2 Responses to Vargonen cVDS; Türkiye Standartlarının Çok Üstünde Bir Hizmet

  1. Hasan dedi ki:

    Vargonen çok başarlı bir firma ama fiyatları çok uçuk insanlara sunucu diye sanal sunucu satıyorlar.

  2. Özcan Günay dedi ki:

    Vargonen ile daha once calıstım, orada hala host larım duruyor. Fakat yavas yavas farklı yerlere tasıyorum. turkiye de buyuk firmalarla calıstım. fakat suan en begendigim hostgator.com dur… turkiye fiyatlarına orada cok daha kaliteli sınırsız hizmetler alınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir