MENU

BOSCH’dan Büyük Ayıp!

2009 ÖSS Ek Tercih Yerleştirmeleri İçin Son Gün!

14 Ekim 2009 Yorumlar (0) Okunma: 1379 İnternet, Serbest Bölge, Teknoloji

Samanyolu Haber TV (STV)’den Bir İlk!

imageSamanyolu Haber TV, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 3G ile haberleri cebe taşıyor. “Samanyoluhaber.com” mobil sitesinde güncel haber videoları gerçek zamanlı izlenebileceği gibi, Samanyolu Ana Haber bülteni de televizyondaki yayını bittikten sonra 3G’ye uyumlu cep telefonlarından izlenebilecek.

Ülkemizde en fazla ziyaret edilen haber sitelerinin başında gelen samanyoluhaber.com, 3G teknolojisi ile yayınlarını hem mobil video hem de akışkan medya (Streaming) teknolojilerini kullanarak cep telefonlarına taşıdı. Ülkemizde 3G mobil hizmetinin devreye girmesi ile birlikte, cep telefonundan internete bağlanmak hem daha ucuz hem de daha hızlı hale geldi. Bununla imagebirlikte 3G’nin nimetlerini kullanan yenilikçi servisler de cep telefonu kullanıcılarının hayatını zenginleştirmeye devam ediyor. Samanyolu Haber TV tarafından tanıtımı yapılan samanyoluhaber.com mobil internet sitesi de bunlardan biri. Cep telefonu kullanıcılarının bu hizmetten faydalanmaları için bir 3G internet paketine üye olmaları veya cep telefonlarından kablosuz internet kullanabiliyor olmaları yeterli.

Samanyolu Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Metin Yıkar, “Samanyolu Haber olarak vizyonumuz izleyicilerimizle günün 24 saati iletişim içinde olmak ve en güncel haberleri onlara tercih ettikleri en kısa yoldan ulaştırabilmek. Yeni duyurduğumuz mobil hizmetimiz izleyicilerimizden ve özellikle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızdan büyük ilgi gördü. Önümüzdeki dönemde de yeniliklerle izleyicimize daha zengin bir haber alma deneyimi yaşatmak için çaba sarf ediyoruz.” dedi.

Bu sevindirici gelişme 3G sayesinde artık güncel haberlere video imkanı ile daha kısa sürede ulaşabileceğimizi ve daha büyük keyifle haberleri takip edeceğimizi gösteriyor. Kısa zamanda diğer kanallarında bu gelişmeye dahil olacağından şüphem yok. Ne diyelim Samanyolu TV’yi tebrik ederim, hadi bakalım hayırlısı olsun:)

 

 

 

  • Türkiye’nin tek en iyi cialis resmi satış sitesi.
  • Viagra ürünlerine kampanya.
  • Levitra alarak ereksiyona son verin.
  • Kamagra ürünü resmi satış sitesi.
  • Viga geciktirici resmi satış noktası.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir