MENU

Google’ın Kurucularından Rajeev Motwani Hayatını Kaybetti!

Uygulama Başlatılamıyor & COMRes.dll Hatası

11 Temmuz 2009 Yorumlar (32) Okunma: 7109 İnternet, Serbest Bölge, Teknoloji

Gururumuz, “AYYILDIZ Tim, Türkiye’nin Siber Savunma Ordusu”

Doğu Türkistan

Doğu Türkistan Bayrağı

Merhaba arkadaşlar. GÜNLERDİR DEVAM EDEN çinin SİNCAN EYELATİNDEKİ TÜRK SOYKIRIMI TÜM YANDAŞLARIMIZI DERİNDEN ÜZMEYİ SÜRDÜRÜYOR. Doğu TÜRKİSTAN’ın başkenti Urumçi de yapılan bu zülüm ve haksızlığa dur dememiz gerekirken hala seyirciyiz! Ama böyle gitmezdi tabii ki, Tük evlatları(TC vatandaşlarının hepsi) bu soysuz-şerefsiz ve adiliğe bir tepki koymayı başardılar! Adını dünyaya duyuran ve tüm ülkelerde çok iyi tanınan dünyada 1numaralı hack grubumuz AYYILDIZ Tim herzaman olduğu gibi yine en kısa zamanda kardeşlerimize destek çıktı ve haksızlık edenlere ağzının payını verdi!

Çin’in bazı kamu kurum ve kuruluşlarının internet sitelerini de çökerten AYYILDIZ Tim üyeleri, çökerttikleri internet sitesine “Uygur Türkleri yalnız değil” ve Bu vahşete bir son verin” şeklinde sloganlar yazdılar. Yapılan açıklamalarda kısa bir süre sonra asgeri siteler, baka siteleri ve kamu kuruluşlarının sitelerinide çökertebileceklerini belirttiler! …

Peki kimdir bu AYYILDIZ Tim?

Ayyıldız Tim ile ticari anlaşmaları olan ve onların bazı işlerini yapan yayınevi sahibiyle yapılan röportajda sorulan;

“Ayyıldız Tim” internetin komandoları olarak biliniyor. Ayyıldız  Tim kimdir, nedir?? biraz bahseder misiniz?

sorusuna verdiği yanıt:

Ayyıldız Tim, Türkiye’nin Siber Savunma Ordusudur! İnternet güvenliği, bilişim güvenlikleri, çocuk pornosu gibi çeşitli suçlara karşı ülkenin çıkarlarını düşünerek, disiplinli-adil ve kusursuz olarak çalışan bir ekiptir. Şu anda dünyanın en büyük hack timi Ayyıldız Tim’dir. Mesela Hollanda’nın tüm devlet siteleri, Norçev, İsveç, Almanya, Fransa, Danimarka vs… gibi ülkelerde dahil dünyanın her yerinde yüz milyonlarca dolar zarar vermiştir hack timleri. Aslında bu hack değil de insanlara söylediklerine karşı bir TEKZİP yayınlama gibi algılanmalıdır. Sadece haksızlıklara cevap veren bir güçtür.

AYYILDIZ Tim

AYYILDIZ Tim (Logo 1)

Cevapta da olduğu gibi, yapılan bütün araştırmaların sonucunda Ayyıldız Tim‘in tamamen vatan lehine çalışan bir grup olduğu anlaşılabilir. Sürekli dünyadaki olayları takip ederek yapılan bütün haksızlıklara ve söylenen yalanlara en güçlü ve en kısa sürede cevap vermektedirler. Çok güzel bir geçmişleri var;) 🙂
Roj Tv‘ye verdiği destek ve Hz. Muhammed(S.A.V)’e yönelik çirkin saldırılar nedeniyle sadece Danimarka’yı 2 Milyar dolar zarara uğratan Ayyıldız Tim‘in, artan terör olayları sonrasında 500 üzerinde PKK sitesini hacklediği biliniyor. Büyük bir organizeyle özellikle kutsal dinimiz, vatanımız ve paraçalanamaz bütünlüğümüzü savunmaya çalışıyorlar. Kanlı terör örgütü pkk için çok fazla uğraşları vardır. Uzun zamandır onları tekip edip sanal alemde sürekli egale etmektedirler. Tıpkı büyük bir yalan olan ermeni soykırımını destekleyenlere yaptıkları gibi…
Açıklamalarına göre Danimarkaya yapılan saldırılardan sonra, inanılmaz bir olay gerçekleşmiş. Bir Danimarka vatandaşı, sitelerine, “sitesinin AYT tarafından hacklendikten sonra, bunun sebebini araştırdığını ve İslam’ı öğrenmek istediğini” yazmış.

Önceleri, buna şüphe ile baktıklarını açıklayan AYT yetkilileri. Ancak, daha sonra samimiyetini anladıktan sonra, kendisine İslam’ın en yüce ve gerçek din olduğunu, batıda anlatıldığı gibi İslam’ın terörle bağı olmadığını anlatmışlar. Bazı arkadaşlarının da yardımı ile bu Danimarka vatandaşı, Müslümanlığı kabul etmiş. Kendi sitesini bizzat  düzenlemiş, güvenliğini sağlamışlar. Sonra sitesini teslim etmişler.
Dünyadaki en iyi hack grubu olduğu söylenen Ayyıldız Tim bunu sürekli haklı çıkarmakta, bu konuda Danimarka ve İsveç’i örnek verebiliriz. Danimarka’ya saldırıları dünya basınında geniş yer aldı. İnternet tarihinde böyle bir saldırının eşi olmadığı yazıldı. Çünkü zarar çok büyüktü, boykot ve hack saldırılarının toplam zararı 2 milyar dolar oldu. Danimarka ve İsveç’te aynı anda 5000 site hacklendi. Daha sonra on binlerce siteleri hacklenince İsveç Başbakanı telaşla açıklama yapmıştı. Bu tip örnekleri çoğaltabiliriz. Avusturya’daki Türk Lokumu(çıplak ve başörtülü bir kadın şeklinde yapılan heykel) heykeline karşı tepki olarak yapılan saldırıları o kadar etkili oldu ki Avusturya federal mahkemesi haklarında yakalama emri çıkardı. Ama izlerini bulamadılar. Bir hafta boyunca Avusturya Tv’leri ve gazeteleri bu haberleri yazdı. Bulgaristan saldırılarında aşırı milliyetçi ATAKA partisi tabiri yerindeyse kellelerine 100 bin dolar ödül koydu. Ama onlar; “Biz o kadar ucuz değiliz” diyerek sitelerini tekrar hacklediler 🙂

Kendilerini Ayyıldız Tim/Siber savunma ordusu olarak adlandıran Milliyetçi Hackerlar” dtp.org.tr’ye, DTP’lileri yalanlayan bir tekzip metni ile “şehitler dile geldi” başlıklı bir video koydu. DTP liderlerinin ve vekillerinin kışkırtıcı ve yalanlarla dolu açıklamalarına verilen cevap sert oldu.
Siteyi hackleyen ekip ayrıca ana sayfaya Türk bayrağı, şehit cenazelerinde çekilmiş fotoğraflar ve PKK tarafından katledilen vatandaşlarımızın resimleri ve Mehter marşı koydular.

Bir diğer büyük saldırıları ise Arabistan’a olmuştu.AyYıldız Tim hack sebebini ise “Arabistana uyarı” olarak dünyaya duyurdu.

Ayyıldız Tim

Ayyıldız Tim (Logo 2)

Sebep; bir süre önce Allah’a ve İslam’a küfür ettiği iddiaları ile idam cezasına çarptırılan Türk vatandaşı Sabri Boğday’ın bir iftiraya kurban gittiğini, Allah’a küfür etmediğini ve inançları konusunda hassas bir insan olduğunu öğrendiklerini bildiren AYYILDIZ Tim yetkilileri, Allah’a küfür etmediği halde, çeşitli iftiralar ciddiye alınarak bu kararın infazının gerçekleşmesi halinde Arabistan yetkililerinin büyük zarara uğratacaklarını söylediler. Müslüman Arabistan Halkı ile hiçbir sorunları olmadığını da vurgulayan AYYILDIZ Tim, Arabistan’da işlemediği bir suçtan ötürü idam edilmesinin kabul edilemez olduğunu ve geri adım atılmazsa bu kararı verenleri Milyon dolarlarla ölçülecek zarara uğratacaklarını MİCROSOFT’un sub domain sitesini hackleyerek oradan duyurdular…

Yapılan Saldırılar Nasıl Planlanıyor? Sonunda Neler Oluyor? Örnekleri Anlatır Mısınız?

Sizlere AYT‘nin çıkarmış olduğu “Ayyıldız Tim Görünmeyen Kahramanlar” adlı kitaptan bir bölümle cevap vereyim;

HEDEF ÜLKE : DANİMARKA

NEDEN : P.. Terör örgütüne ve onun yayın organlarına yataklık yapmak, destek vermek. Peygamberimize hakaret ,İslam Dinini aşağılamak, Bütün Müslümanlara terörist gözüyle bakmak.
Danimarka Kuşatması İçin Düzenlenen Tekzip :

(Aşağıda okuyacağınız tekzip 5 ayrı lisanda hazırlanan indeks ile ele geçirilen bütün sitelerde yayınlanmıştır.)
Ay-Yıldız Tim, www.ayyildiz.org Basın Bildirgesidir!

Dünyaya, açıklama gereği duyuyoruz.
Bizler, Osmanlı İmparatorluğu”nu kuranların torunları, Türkiye Cumhuriyeti`nin gençleriyiz.
Her şeyden önce, 700 yıllık Osmanlı İmparatorluğu`nda bizler, sizlerin, dininize, dilinize ve yaşantınıza, asla saygısızlık yapmadık. Özgürce yaşadınız. Türklerin binlerce yıllık geçmişini okumadan bizleri Ermeni soykırımı ile suçluyorsunuz. Gerçek şudur; Ermeniler, on binlerce Türk”ü katletmişlerdir. Çocukları öldürmüşler, hamile kadınları süngülemişlerdir. Bunlar, kendilerinin, Osmanlının ve İngiliz arşivlerini kayıtlarında belgeli olarak mevcuttur. Türkler, kendilerini korumuşlar ve karşı savaş başlatmışlardır. Sizin ülkenize, böyle bir saldırı olsa idi, siz ne yapardınız? Bunu söyleyin? Bugün, Fransa birçok ülkede soykırım yapmıştır. Almanya, Yahudileri katletmiştir. Ermenilerin,1992 tarihinde, Karabağ, Hoca-Ali’de, Türk Katliamı ve Kıbrıs Rumlarının Türk’leri katlettiği unutulmamıştır. Balkanlar’da yüz binlerce Müslüman katledilirken, “Siz, Avrupa ve dünya sadece izlediniz.” Bugün, Irak’ta, Orta Doğu’da, insanlar ölürken yine izliyorsunuz. Her şeyi bıraktınız da; yalanla dolu, sözde Ermenilerin yalakalığına mı soyundunuz? Bunları, neden konuşmuyorsunuz? Çok mu temizsiniz? Ama biz temiziz. Bizim dinimiz İslâm’da bir insanı öldürmek, dünyayı öldürmektir. Ladin gibilerin, İslâm’la alakası yoktur. İslâm’ı tanımadan, İslâm’a küfür ediyorsunuz. Peygamberimize, küfür ediyorsunuz. Biz ise, Hz. Musa’yı, Hz. İsa’yı peygamber kabul eden bir milletiz. Sizdeki, özgürlük ve insan hakları bu mu? PKK terör örgütü ve Avrupa! Siz, sözde insan haklarının merkezi Avrupa! Bebek katili Apo’nun ve yandaşlarının merkezisiniz. Maddi destek sağlıyorsunuz. Teröristleri barındırıyorsunuz. Siz de, birer terörist yandaşısınız. 30 bin insanı katleden, vatan hainlerinin arkasındasınız. Sizin polisinizi, askerinizi öldürselerdi; siz ne yapardınız? Güney Doğu’ya gidiyorsunuz destek için… Neden şehit ailelerini ziyaret etmiyorsunuz? Sebebi belli ki; siz, Türkiye’yi bölmek için çabalıyorsunuz! PKK, ne kadar terörist ise, siz de onlar kadar suçlusunuz. Türkiye’de, Kürt sorunu diye bir ayrım asla olmadı. Turgut Özal Başbakan ve Cumhurbaşkanı idi. Ve Kürt’tü. Ülkemizde, Kürt kökenli birçok bakan var. Türkiye’de Kürt sorunu yok. PKK denen teröristlerle, Kürt kardeşlerimizi karıştırmayın. Umarız, sizin ülkenizde teröre kurbanlar verir. Umarız, sizin polisiniz, askeriniz de ölür. O zaman bizi anlarsınız.
BUNDAN SONRA, TÜRKİYE CUMHURYETİ’NE EN UFAK BİR SÖZLÜ SALDIRIDA DA, CEVABINI ALACAKSINIZ!!!

Bunun yanında;
Birleşmiş milletlerin web sitesine saldırarak sitenin içeriğine hiçbir şekilde zarar vermeden siteye İngilizce uyarı şeklinde bilgi mesajı bıraktılar. Siteye bırakmış oldukları mesajın Türkçesi şu şekilde;

Bu zamana kadar Iraktaki, Filistindeki, Afrika`daki halkı sadece izlemekle yetindiniz.İsrail Lübnan`da sivil halkı, günahsız çocukları vururken, sizinde haber kuleleriniz bombalandı. İsrail dünyaya kafa tutuyor. Size soruyoruz siz kimin birleşmiş milletlerisiniz. Siz milletleri değil menfaatlerinizi birleştirmeyi becerebilmişsiniz ancak. Bize demokrasiden, insan haklarından bahsediyorsunuz. Bu mudur sizin insan haklarınız. Biz sizin oyuncağınız değiliz.

Biz AYYILDIZ TEAM Cumhuriyet`in çocukları olarak size demokrasiyi insan haklarını öğretmeye geldik. Bundan ötesi; ya istiklal, ya ölüm!

Ve sitede bir süre10.yıl marşı çaldı…

Avusturya’nın en ünlü alışveriş sitesi, Brezilya’nın en ünlü moda sitesi, Fransa’nın gÜnlÜk trajı 5000 civarı olan bir haber sitesi başta olmak üzere;
Tekzip Koyulan Ünlü Siteler :
Sitelere zarar verilmemiş, Ana sayfalarına Tekziplerimiz bırakılmıştır.
Ana sayfalarında Ermeni yalanları ve pkk terör örgütünün hain yüzü anlatıldı.

Avusturya devlet siteleri,  Avusturya radyo ve basın siteleri, Avusturya Banka siteleri,
MSN Italya, Johns Hopkins Üniversitesi, YAHOO Kore, Epson, UNESCO, Columbia Üniversitesi Siteleri,
United Nations(UN-Birleşmiş Milletler), UNHCR, Italya Savunma Bakanlığı- Hava Kuvvetleri,
Yokohama, Oklahoma State Üniversitesi, Yunanistan Parlamentosu, Stanford Üniversitesi Siteleri,
Salford Üniversitesi Siteleri, Dünya Bankası- World Bank, Washington Üniversitesi,
Kaitseliit – Estonya Askeri Savunma Birliği, ABD Leon Eyaleti Savcısının Resmi Web Sitesi,
ABD Palm Beach Eyaleti Savcısının Resmi Web Sitesi, Universal Studios,
Barrington Eyaleti Resmi Web Sitesi(ABD), NASA Siteleri, Deped – Filipin Cumhuriyeti Eğitim Departmanı,
Kaspersky Slovenya, Filipin Merkez Bankası, Eau Claire Eyaleti Resmi Web Sitesi (ABD),
Brezilya Kara Komandoları, Real Madrid, Peoria Eyaleti Resmi Web Sitesi (ABD),
Solano Eyaleti Resmi Web Sitesi (ABD), Leon Eyaleti Resmi Web Sitesi (ABD), Dünya Bankası,
Yunanistan Parlementosu Sitesi, Paris Hilton, Tom Cruise, Bulgaristan Bakanlık siteleri,
Bulgar ataka partisi ve basın siteleri, NASA TV, Misyoner Sitesi: ISAMASIH.ORG,
Da Vinci’nin Şifresi, Hollanda Devlet Siteleri, Rock LabeL TV, İsveç Devlet Siteleri,
Adelphia TV, National Geographic, CIA Ajanı Albert Pintat’ın sitesi,
Rusların, Wap Sitesi Waplandı, Belçika devlet ve alış veriş siteleri, Arabistan Milli Eğitim Bakanlığı,
Arabistan Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Arabistan Üniversite siteleri, Arabistan Bankaları vs…

Ayyıldız Tim (Logo3)

Ayyıldız Tim (Logo3)

Bu kadar başarıya imza atmış ve vatanseverliği bu kadar alenen ortada olan bir grubun yeterince desteklenmemesi hatta ve hatta çoğusu tarafından bilinmemesi ne kadar elzemdir:( Bu kadar ciddi başarıları olan ve sürekli ülke menfaatlerine çalışan bu arkadaşları, kardeşleri ve abilerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.
Üzücüdür ki geçen aylarda yurt dışındaki “Batuhan” olarak bilinen kurucusu vefat etti!! Bir çok yönden olduğu gibi maddi yöndende son derece fedakarlık yaparak grubu ayakta tutan ve önderlik yapan bu abimizin vefatıyla birlikde maddi krizi aşamayan grup “www.ayyildiz.org” isimli domainlerini satılığa çıkarmak zorunda kaldılar. Umarım şimdilerde toparlanmaya başlamışlardır, keşke maddi durumu iyi olan bir vatansever vatandaşımız iletişim kursada bir karşılık beklemeden bu vatan evlatlarına destek çıksa ve bu güzel başarıların hep devamı gelse…
Ama aranızda yardımcı olmak isteyen varsa özel üretim olan gümüş ayyıldız tim yüzüklerinden sipariş vererek onlara büyük destekde bulunabilir!

Allah(c.c) sizlerin yar ve yardımcısı olsun! Allah sizleri şaşırtmasın her daim muzaffer kılsın! Derdiniz kederiniz olmasın tüm sorunlarınız en hayırlı biçimde halolsun. HAYIRLI GÖREVLER…

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

32 Responses to Gururumuz, “AYYILDIZ Tim, Türkiye’nin Siber Savunma Ordusu”

 1. selahattin dedi ki:

  Allah yardımcınız olsun

 2. hakan dedi ki:

  ay yıldız timine nasıl ulaşırım

 3. atilla çil dedi ki:

  helal sizi türkiyenin gurusunuzzzz

 4. sdfsdfsdfs dedi ki:

  Abi Ayyıldız Tim bu ya bulaşmayın derim ben Alayı Manyak 🙂 adamlar amerikayı salladı lar çine kafa tuttular bi olaylarına şahit olmuştum yıllar önce Aklımdan çıkmaz tüğlerim diken diken oldu Adam bir saatte pkk sitesine girdi türk bayrağı dikti İnanın pc de ayağa kalkıp alkışlamıltım Eskiler iyidi Abi1 beygazi faher Asaz vardı Alayı manyak bunların ya 🙂

 5. Ozan dedi ki:

  Selamun alleykum arkadaslar!! Bugun ananoymus tarafindan neredeyse heckleniyordum Malboro kullanicili arkadas lutfen bizim gibi garibanlari hecklemeyin yurtdisinda yasiyorum yaptiklarinizla gurur duyuyorum ama lutfen bizleri magdur etmeyin… Saygilar!!

 6. GİZEM dedi ki:

  aRKaDaŞLaR Ve aßiLeRim ßNm ßi KONuDa yaRDıma iHTiyaCım VaR LüTFeN ßaNa yaRDım eDiN ßNDe ßu üLKeNiN eVLaDıyım Ne muTLu TüRKüm DiyeNe Ne muTLuyumKi VaTaNımDayım KemaL aßi ßaNa yaRDımCı OLuRmuSuN aLLaH RıZaSı iÇiN ßii yOL qöSTeRiN yaRDım eTSeNiZDe eTmeSeNiZDe aLLaH ßu VaTaN iÇiN uRaŞNLaRDaN aLLaH RaZı OLSuN ŞimDiDeN TŞKR eDeRim:

 7. israfil dedi ki:

  ben ayyıldız timmi yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum tek diyecegim helal olsun bi kusurunuz bile olmadı siz bu ülkeyi korudukca bize bişey olmaz NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 8. Red Dragon dedi ki:

  ßende ßir Hacker oLarak PKKLILARA karşı oLup işLerimizi daha iyi yapacağız

 9. anıL dedi ki:

  UFUK UZUN..! [ İSYANKAR HACKER ] DOĞU AVRUPA TİMİ BAŞKANIYMIS DOGRU MU ..?

 10. mücahid61 dedi ki:

  ALLAH ZEKANIZA GÜC VERSİN İNŞ SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

 11. ayt dedi ki:

  ATAKAN,ayyıldız tim türkiye admini miydi,facebookta filan?Ben de ayt deyim.Destek gerekiyorsa ne olursa yaparız.Çünkü biz Ayyıldız tim üyeleri ve kurucuları olarak biz bir Aileyiz!

  Aşağıda bir açıklama var!

  AYYILDIZ TİM HAREKETE GEÇTİ

  Türkiye’deki resmi internet sitelerine yönelik saldırı kararı alan Anonymous grubuna karşı açtıkları siber savaşla adlarını duyuran ve tamamı yurtdışında yaşayan Türk hackerlardan oluşan Ayyıldız Tim ise İsrail ve Kıbrıs Rum yönetimine karşı siber savaş başlattığını duyurdu.

  Doğan Haber Ajansı’nın bildirdiğine göre Balıkesir’in Akçay beldesinde bir toplantı düzenleyen, dünyanın ilk siber ordusu kabul edilen Ayyıldız Tim’in kurucuları Cedkan, Rüzgar, Barbaros ve KeremŞah Noyan takma adlı hackerlar saldırı kararı aldı.

  Ayyıldız Tim’in üst düzey yetkilileri, Avrupa Birliği ülkeleri, İsrail ve Kıbrıs Rum kesimine yönelik geniş kapsamlı siber saldırı kararı aldıklarını açıkladı. Yapılacak siber saldırıların geçici hasar verme amaçlı yapılmayacağını, serverları çökertme konseptinde gelişeceğini belirten Türk hackerlar, özellikle askeri serverleri hedef alacaklarını belirtti.

  Ayyıldız Tim yetkilileri Akdeniz’e çıkan Türk gemilerine yapılacak herhangi bir müdahalede, Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesimine ait interaktif bankacılık sistemlerini ele geçireceklerini ve bankacılık sistemini çökerteceklerini belirtti.

  Bankacılık sistemlerinde ileri derecede güvenlik açıkları tespit ettiklerini belirten Türk hackerlar, Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesiminin bankacılık sistemlerini çökertebilecek bilgi ve donanıma sahip olduklarını vurguladı. Ayyıldız Tim yetkilileri, bugüne kadar Mossad, Pentagon olmak üzere yüz binlerce siteyi hackleyerek terörü lanetleyen mesajlar verdiklerini de belirtti.

  Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/planet/18818740.asp

 12. Kemal ONUR dedi ki:

  @osman pekel; Site yetkilisi ile görüşmek istiyorsanız(bu site için), iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz. AYT için ise, ayyildiz.org’dan iletişim imkanı vardır.

 13. osman pekel dedi ki:

  merhaba ben osman peker gecenlerde öyle dolaşırken dikkatimi çekti loğonuz ve düşünceleriniz sizden ricam site yetkilisi ve ayyıldız tim yetkilisi görüşmek istiyorum bir kaç projem var paylaşmak istiyorum tel görüşmek daha sonra yüz yüze görüşmek istiyorum

 14. muammer turan dedi ki:

  gardaşlar allah gücünüzü ve imkanlarınızı artırsın

 15. Serhat dedi ki:

  Selamlar.
  Benim diyeceğim şey öncelikle şudur.Ben 29 yaşındayım ve bu yaşıma kadar İnternet üzerinden Hack işi yapan ok adam gördüm ama can-ı gönülden sevip sayıcağım kendi kardeşim kadar benimseyeceğim biri veya birilerini hiç görmedim duymadım tanımadım.Ama AYYILDIZ TİM buna değer bende anlarım Hack işinden ama maddi ama manevi ne lazımsa Ayyıldız TİM feda olsun.
  Hep beraber dahada ileriye inşallah.

 16. Kemal ONUR dedi ki:

  @Onur ÇAM, Sanıyorum yeterli düzeye geldiğinizde onlarla iletişime geçme imkanınız olur:) Yaşınız henüz çok çok genç, aceleye gerek yok. Bir 10 yıl daha kendinizi tam donanımlı şekilde geliştirirseniz zaten onlar gibi olmaya yaklaşırsınız. Bu durumda olan arkadaşların kimliklerini ifşa etmeleri pek doğru olmayabiliyor, bu yüzden biraz zor oluyor iletişime geçmek ama sitelerinden ulaşma imkanınız var;)

 17. Onur ÇAM dedi ki:

  Merhaba ben ONUR ÇAM, 11 yaşımdan beri siber savunma (AYT) ‘ye karşı bir ilgi içerisindeyim ve onlar gibi yani onlardan biri olabilmek için ne kadar uğraştığımı emin olun hayal bile edemezsiniz. Ama ne kadar uğraşsam, çabalasam da onlardan olamıyorun yani demek istediğim AYT deki dost var saydığım kişilere nasıl ulaşabilirim bilmiyorum. Bana bu konuda yardım ve bilgi vermenizi sizden rica ediyorum . yani buraya girmem için okulunamı gitmem gerek bilmiyorum.

 18. Kemal ONUR dedi ki:

  @Burak, Ayyıldız tim hepimizin gururu. Onlar haklı mücadelesine devam ettiği sürece destek alacaklardır.

 19. ismail dedi ki:

  Sizler gerekenleri yapın biz yardımcı olalım her zaman destek vermişimdir bu tür şeylere. Şimdiden kolay gelsin

 20. Burak dedi ki:

  Helal Size.

  Daha Çok Pkk Ve Pkk Yandaşı Siteleri Hacklersiniz inş.. Allah Razı Olsun.

 21. ertaç dedi ki:

  allah yar ve yardımcınız olsun israili unutmayın noolur.

 22. Kemal ONUR dedi ki:

  @Atakan; Teşekkür ederim Atakan Bey, bu konuda hakkınız var; bir çok kesim Ayyıldız Tim gibi büyük ve prensipli gruplara dil uzatmaktadır. Elimden geldiğince bildiklerimi anlatmaya çalışıyorum. Umarım insanlar en azından doğruluğun herzaman kazandıracağını öğrenirler, iyi çalışmalar dilerim…

 23. Atakan dedi ki:

  Sayın Kemal Bey 35 Yıllık hayatımı onurla yaşadım.Vatanım İçin Bugune kadar nacizane elimden geleni yapmışımdır.Bir Çok insanın İftira kampanyasınıda üzülerek görmekteyim.Şunu Bilmenizi Arzu ederim.Ayyıldız Tim’den Atılanların Kuyruk acı ile bu iftiraları atması nomaldir.Ayt ye yakışmayan hareketler yüzünden Atılanlardanda başka şey beklemezdim.
  Ayyıldız Tim onur şerefi ile Herzaman Ayakta Dimdik Durmaya Devam edecektir,Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Ayyıldız Tim in Agustos’da Çıkacak Kitabını sizlere bizzat imzalayıp gönderecegim
  Sevgilerimi Sunarım
  Atakan

 24. нтв наше кино онлайн dedi ki:

  ок ценно

 25. ibrahim şahan dedi ki:

  arkadaşlar http://www.panoramio.com ücretsiz üye olup google earth üzerinden doğu türkistandaki yerleşim yerlerine doğu türkistanın bağımsızlığını temsil eden fotoğraflar ve türk bayrağımızın resimleri ekleyin.psikolojik yardım edelim kardeşlerimize.yalnız olmadıklarını anlasınlar.

 26. Kemal ONUR dedi ki:

  1) Siz de tahmin edersiniz ki olur olmadık şeyler yazmam mümkün değildir burada. Sürekli birileri okuyarak yorumlamaktadırlar. Anlayacanız gibi araştırma yaptığımdan dolayı alanadlarının kapatıldığı ve Ermeni iş adamlarının iyi bir teklifle bu alanadına TALİP oldukları haberinden de haberdarım. Fakat yanlış bilmiyorsam satış olmadı ve bu sadece düşülen zor durumu bildirmek için insanlara aktarıldı.
  2) Lütfen yorumlarda kullandığımız dile dikkat edelim. Hem imla hem de mana olarak! “defaceri” kelimesini tam olarak kavrayamadım, açıklarsanız sevinirim. Ne anlatmak istediğinizi daha kolay anlayabiliriz. Ettiğiniz lafları(terbiye haddini aşanları) keşke sarf etmeseydiniz. Onları düzeltmek zorunda kaldım malesef. Önemli bir konu daha var ki eğer sölediklerinizin havada kalmasını istemiyorsanız bunları bize de kanıtlayın, hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir. Ve lütfen bir dahakine İSMİNİZİ yazarsanız daha makbule geçer yorumunuz “İsimsiz” bey/hanım. Yine de düşüncelerinizi aktardığınız için teşekkür ederim.

 27. İsimsiz dedi ki:

  Bu operasyonlar 2005 2006 2007 sezonları arası yapılmış şu anda tek defaceri olmayan ayt medyalık haldedir olur olmaz bu (insanları) haber yapmayın bir zamanlar parasızlıktan Ermenistan iş adamına satılcaktı haberinzi varmı sorun gidin İshak telliye tv çıkıp ben yazarıyım diyor asıl kendisi pirireis olarak dolanıyor site içinde Atakhanda o

  NOT: admin tarafından bir kısmı düzenlenmiştir!

 28. admin dedi ki:

  Evet, hükümetimizin ilk fırsatta bu duruma sert ve ciddi bir tepki vermesini umuyorum! Bizlerde elimizden geldiğince boykot ve eylem bazında karışıklıklara(kaos) sebebiyet vermeden yasalar dahilinde bu duruma tepki vermeliyiz. Allah oradaki kardeşlerimize yardım etsin ve çini de ya ıslah etsin ya da kahretsin…

 29. İbrahim dedi ki:

  Bu tip şeyleri duymak çok güzel, fakat siber alemde değil de reel hayatta bu tip savaşların açılması daha kalıcı olacaktır diye düşünoyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir