MENU

İnternet Gazeteleri Kapatmadı, Aksine Tirajını Artırdı

İnternetteki Veri Büyüklüğü 487 Eksabayta Ulaştı

24 Kasım 2009 Yorumlar (0) Okunma: 1261 Donanım, İnternet, Serbest Bölge, Teknoloji, Yazılım

Bilişim Teknolojileri 2. Kez İTÜ’de Buluşuyor!

image
Bir süredir yapılacak olan fuar ve seminerlerden bahsediyorum. Geleneği bozmadan imkanlar el verdikçe takip ettiğim kadarını sizlere aktaracağım.

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen, Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ), 4-5 Aralık 2009 tarihlerinde yapılacak.

İTÜ İşletme Fakültesi Konferans Salonu‘nda (Maçka) gerçekleştirilecek olan zirve kapsamında paneller, workshoplar ve Bilişim Teknolojileri Alanı yer alacak. Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilecek olan katılımcılardan 8 oturumun 5’ine katılanlara “BTZ E-Sertifika” da veriliyor.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde Bilişim Dünyası’nda Fütürizm, Kriz Döneminde BT ile Ayakta Kalmak, Bir mecra olarak “Sosyal Medya”, Bilişim Sektöründe Girişimcilik, 3G’nin Geleceği ve Bilişim Hukuku ve Güvenliği gibi konular ele alınacak. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen bilişim firmalarının da destek verdiği organizasyonda katılımcılar Bilişim Teknolojileri Fuarı‘nda birçok firma temsilcisiyle birebir görüşebilme imkanı bulabilecek ve en yeni teknolojileri takip edebilecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi‘nde, özel sınıflarda yapılacak 45 dakikalık workshoplarda, verimli bilgi – aktif katılımcı çalışma yöntemleriyle farklı konularda pratik yararlı bilgilerin verilmesi amaçlanıyor.

Organizasyona katılım için herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra firma temsilcileri ve profesyonel iş hayatından organizasyona ilgi duyanlar da organizasyonda katılımcı olarak yer alabilecekler. Zirveye; çalışanlar 20 TL, öğrenciler ise 10 TL ödeyerek katılabilecekler. Tanıtım ve bilet satışları kapsamında çeşitli üniversitelerde de stantlar açılıyor olacak. Katılmak isteyenler Biletix’ten de bilet satın alabilme imkanı bulabilecek. Organizasyonla ilgili güncel ayrıntılı bilgiye www.btz.itu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Ayrıntılı bilgi için: www.btz.itu.edu.tr
  • Sponsorluk ile ilgili konular ve sorularınız için: info[at]btz.org.tr
  • Telefon: 0212 241 30 72 Faks: 0212 241 30 73
  • E-posta: posta[at]ituimk.org
  • Açık Adres: İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi, 34367 Maçka/İSTANBUL

Etiketler:, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir