MENU

Microsoft Yetkililerinden, Windows Vista İçin Tarihi Açıklamalar

TÜBİTAK’ın Son Buluşu; Kimyasal Temizleyici Toz

25 Eylül 2009 Yorumlar (3) Okunma: 953 Teknoloji

2009 İzmir AutoShow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı

İzmir Autoshow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı, 7-12 Kasım 2009 tarihleri arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda açılacak.

Fuar Alanı, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleriyle ilgili bilgileri BURADAN öğrenebilirsiniz

Sizlere bu güzel haberi buradan duyurmak istedim. Birkaç gün önce belli olan ve kesinleşen habere göre katılacak olan firmalar aşağıdaki gibi. Cebit Bilişim Fuarı‘na gidecek olmamdan dolayı maalesef ki katılamayacağım. Bu yüzden sizlre bu fuar hakkında gerekli bilgileri imkan bulursan ancak fuar bittikten 1 hafta sonra net olarak aktarabilirim sanırım, resimlerde dahil. Cebit Bilişim Fuarı gezimden sonra İzmir’e döndüğümde Autoshow Otomobil Fuarı‘na da katılmayı çok isterdim. Geçen senede buna benzer bir organizasyona katılamamıştım ve o da böyle bir zaman denk gelerek bir kaç gün ile kaçırdığım güzel bir fuardı:( Nasip…

Geçen seneki İzmir AutoShow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı’nda ziyaretçi rekoru kırılmıştı(AutoShow 2008)! Toplamda, 42 bin 314 kişi fuarı gezdi.

Otomotiv dünyasının devlerini İzmir’de buluşturacak organizasyon, İZFAŞ tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) desteğiyle düzenlendi. Yapılan açıklamaya göre, İZFAŞ’ta düzenlenen toplantıda, fuara ilişkin son durum değerlendirildi. Toplantıda, ODD Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Burnaz, Ege Bölgesi’nin sektörel açıdan çok önemli olduğunun altını çizdi. ODD’nin Türkiye’deki otomotiv fuarlarına yeni bir yol haritası çizme kararlılığında olduğunu bildiren Burnaz, şunları kaydetti: “Global kriz sektörde büyük bir gerilemeye yol açtı, ancak gelecekte alternatif enerjili otomobillerin de katkısıyla yeni bir sıçrama yaşanılacak.

Firma temsilcileri ise, İzmir Autoshow’un krize rağmen, sektöre yeni bir soluk ve hareket getireceğini savundular. İzmir Autoshow – 6. Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı’na, Citroen, Dacia, Hyundai, Kia, Mercedes, Peugeot, Renault, Suzuki, Toyota gibi dünyanın önemli otomobil markaları ve bu markaları pazarlayan firmaların katılımı kesinleşti. 6 gün süreyle açık kalacak İzmir Autoshow’a geçen yıl 45 marka ve firma katılmış, fuarı 42 bin kişi ziyaret etmişti.

İZMİR AA

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir