MENU

2009 ÖSS Ek Yerleştirmeleri Başvuruları Yarın Başlıyor!

2009 ÖSS Ek Tercih Yerleştirmeleri’nde Yapılan Düzeltme (ÖSYM)

04 Ekim 2009 Yorumlar (4) Okunma: 1334 Serbest Bölge

Sabit Hatlardan Cebi Aramak %50 Ucuzlayacak!

imageTelekomünikasyon sektöründe rekabet, firmaları fiyatta ucuzluğa zorluyor. Cep telefonu operatörlerinin her yöne sınırsız tarifesine karşı Türk Telekom yeni bir kampanya başlatıyor. Buna göre Türk Telekom, ev ve işyerlerinde kullanılan sabit telefonlardan, cep telefonlarına yönelik aramalarda ikinci dakikadan itibaren yüzde 50 indirim uygulayacak. Kampanya çerçevesinde, sabit telefon aboneleri cep telefonları ile yaptıkları konuşmalarda, ilk dakikayı normal ücret üzerinden konuşacak, sonraki her dakika için ise mevcut tarife üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

Türk Telekom’un sabitten GSM‘e yönelik kampanyasını Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) geçtiğimiz imageperşembe günü yaptığı toplantıda onayladı. Tarifenin onaylandığının Telekom’a bildirilmesinin ardından, Türk Telekom kısa süre içinde kampanyayı kamuoyuyla paylaşacak. Kampanya 2010 yılı Haziran ayında sona erecek. Kampanyanın başladığı günden Haziran 2010’a kadar olan süre içinde, ev ve işyerlerindeki sabit telefonlardan cep telefonlarına yapılacak konuşmanın ilk dakikası abonenin tarifesi üzerinden ücretlendirilirken, sonraki her dakika yüzde 50 indirimli olarak ücretlendirilecek

Etiketler:, , , , , ,

4 Responses to Sabit Hatlardan Cebi Aramak %50 Ucuzlayacak!

 1. Kemal ONUR dedi ki:

  @Sessizcrew, Avea kampanyalar açısından iyi. Bende onu kullanıyorum. Fakat hizmet kalitesinden emin değilim. Hele ki 3G’ye geçişlerde sürekli hatlarda sorun oldu, tel. çok kullandığımdan fark ettim. Ve 3G’de de pek iyi olduğunu düşünmüyorum:/ Ama öğrenci için en güzeli:)

 2. Sessizcrew dedi ki:

  Kemal’cim öyle ama Herşeye Rağmen nekadar millet kötülese’de ben Avea diyorum : ) ev telefonu felan yalan oldu bu GSM bu sınırsız olayın’dan sonra

 3. Kemal ONUR dedi ki:

  @Sessizcrew, E, olsun o kadar. GSM operatörleri neredeyse bedavaya konuşturacaklar:) Türk Telekom Özelleşmeseydi bu tip kampanyaları sanırım rüyamızda görürdük:) Ama yinede özelleşmese iyidi:) Rekabetin olduğu yerde(ciddi denetimi yapılırsa) kalite ve ucuzluk olur.

 4. Sessizcrew dedi ki:

  Güzel Bi haber : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir