MENU

Bacak Bacak Üstüne Atmak, Aşırı Sıcak/Soğuk İçecek Tüketmek, 3...

Milli Modern Piyade Tüfeği Seri Üretimde…

10 Şubat 2010 Yorumlar (1) Okunma: 1364 Serbest Bölge

İzmir’de 36 Saatlik Su Kesintisi!!!

İzmir'de Su Kesintisi!Başlıkta gördüğünüzde eminim, “Yok artık ya…” demişsinizdir:) Aynen öyle, sözde metropol şehrimiz olan güzide İzmir’imizin suları bir süreliğine kesilecekmiş. Ben de bu haberi İzmir’li okurlarımla paylaşmak istedim…

İzmir’de isale hattındaki arızaya yapılacak müdahale nedeniyle bazı bölgelere 36 saat su verilemeyecek.

İZSU Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Yenişehir ile Karabağlar Pompa İstasyonu arasındaki isale hattında meydana gelen arızaya müdahale edileceği belirtildi.

Yapılacak çalışma nedeniyle, Konak–Üçkuyular arası, Mithatpaşa Caddesi’nin üst kesimleri, Konak ilçesinin Faik Paşa, Namazgah, Altınordu, Kestelli, Uğur, Yıldız, Tan, Yenidoğan ve Küçükada mahalleleri, Balçova’nın Çetin Emeç ve Fevzi Çakmak mahalleleri, Narlıdere’nin Atatürk, Çamtepe, Narlı, Huzur ve II. İnönü mahalleleri, Güzelbahçe ilçesi ile Yelki üst kesimlerinde 11 Şubat Perşembe günü saat 21.00 ile 13 Şubat Cumartesi günü saat 09.00 arasında 36 saat süreyle su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

İzmir’in bu mevkiilerinde bulunan vatandaşların hazırlıklı olmasında yarar var, elektirksiz olsa da susuz kesinlikle olmaz. İzmir’de daha önce de bir kaç defa yaşanan bu sorunun bir daha yaşanmamasını diliyorum fakat görünen o ki böyle giderse devam edecek gibi… 36 saat nasıl dayanılır bilmem, Allah yardım etsin İzmirliler’e 🙁

Etiketler:

One Response to İzmir’de 36 Saatlik Su Kesintisi!!!

  1. Suat dedi ki:

    Herzaman söylemişimdir. İzmir büyük bir köy. Hep övünür Atatürkçüyüz, modern’iz, ileri görüşlüyüz ve çağdaşız diye ama gemisini yürüten kaptan bu şehirde. Chp saolsun izmirin bu zaafını kullanıp başa geldi, şimdi atını oynayo. Karşıyakada binlerce kişiyi işten çıkardı ama işçiler tv de bile görünmüyor. Ama tekelciler yüzünden milleti sokağa dökmeye çalışıyor. Su meselesine gelince 🙂 biz 3-4 ay önce çok çektik anlıyorum seni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir