MENU

Yalnız İken Kalp Krizi İçin Neler Yapılmalıdır?

Türkçe mi? O ne qi yha?

24 Temmuz 2009 Yorumlar (2) Okunma: 1008 Serbest Bölge

Goran BREGOVIC Konseri

Merhaba arkadaşlar. Bloğumu şöyle bir incelediyseniz muhtemelen benim için önemli (emek harcadığım için) yazılardan biri olan, Usta Müzisyen; Goran BREGOVIC başlıklı yazımı görmüşsünüzdür. Yazıda Bregovic’in hayatını anlatmaya çalışmıştım kısaca. Sanıyorum yazıyı okuyanlarınız varsa şahsi olarak da araştırma yapmış ve eserlerinden bir kaçını dinlemiştir. Büyük bir sanatçı olduğu açık:) Ülkemizde de tutulan bir çok müziğin bestecisi. Bu sebebple sanıyorum onu canlı canlı dinlemek isteyenleriniz vardır. Öyleyse sizlere müjde vereyim; Goran BREGOVIC, İstanbul’da konser veriyor! 🙂

Goran Bregovic

Goran Bregovic

Organizatörlüğünü; Most Productions üstleniyor.
Yer; Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu,
Başlangıç; 17/08/2009 Pazartesi 21:00
Bitiş; 17/08/2009 Pazartesi 23:59.

Evet arkadaşlar; Goran Bregovic 17 Ağustos’ta Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda İstanbul’da sevenleriyle buluşacak. Balkan müziğinin başarılı temsilcisi, bu konserle 20. Most Açıkhava Konserlerinin kapanışını da yapacak. Meşhur Düğün ve Cenaze Orkestrası ona sahnede eşlik edecek.
Dom Za Vesanje, Arizona Dream, Underground, Crna Macka gibi pek çok film müziğinden, diskografisinden oluşan 20’yi aşkın albümden ve son çalışması Alkohol’den bazı parçalar sunacak.

20. Most Açıkhava Konserleri’nin biletleri Biletix ve Harbiye Açıkhava Tiyatrosu gişelerinden temin edebilirsiniz.
Konsere katılım tabii ki ücretli malesef ki:( Çok fazla olmasa da bazılarımıza göre sanırım birazcık pahalı biletler:( Ama sanıyorum ki paraya değer;) Fiyatlar şöyle;

1. Kategori: 130,00 TL
2. Kategori: 110,00 TL
3. Kategori: 88,00 TL
4. Kategori: 66,00 TL
5. Kategori: 55,00 TL

Etiketler:,

2 Responses to Goran BREGOVIC Konseri

  1. admin dedi ki:

    @Recep Hilmi Tufan, evet, haklısın:/ Hele ki benim gibi bir öğrenci için… Fakat imkanım olsa giderim, emin ol değer;) Çok kaliteli bir sanatçı olduğunu düşünüyorum. Zaten Minik Serçe başta olmak üzere bir çok sanatçımıza beste yapan bir üstad;)

  2. Recep Hilmi Tufan dedi ki:

    Çok pahalı yahu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir