MENU

2009 Yaz Saati (İleri Saat) Uygulaması Bitiyor, Kış Saati’ne...

Bilge Adam, Cisco’nun Eğitim Ortağı Oldu

24 Ekim 2009 Yorumlar (1) Okunma: 1121 Serbest Bölge

2009 İzmir Auto Show Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı, 7 – 12 Kasım

imageDaha önce, “2009 İzmir AutoShow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı” başlıklı makalemde bahsettiğim 2009 İzmir AutoShow Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı‘na az kaldı:)  Sağda solda reklamlarını görmeye başlayınca milleti tekrar bi’ haberda edeyim dedim:) İzmir Autoshow- Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı, 7 Kasım’da Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda açılacak.

Fuar Alanı, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleriyle ilgili bilgileri BURADAN öğrenebilirsiniz

Gelecek yıla ilişkin son model otomobil ve hafif ticari araç markalarının sergileneceği fuarı ziyaret edenler, otomobil dünyasının en yenilerini görme, haklarında detaylı bilgi edinme, karşılaştırma ve satın alma olanağına kavuşacak.

İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, ”Global ekonomik kriz, otomotiv sektörünü derinden etkiledi. Sektör temsilcilerimizle güçlerimizi birleştirerek, birbirimize destek oluyoruz. Krizden çıkışın yolu tanıtımı artırmak ve yeni pazarlara ulaşmaktan geçiyor. İnanıyorum ki, kriz döneminde fuarların önemi daha da ortaya çıkacak” dedi. imageİZFAŞ‘tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 6. kez düzenlenecek Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Fuarı‘na, Chery, Citroen, Dacia, Daihatsu, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Peugeot, Renault, Subaru, Suzuki, Toyota gibi dünyanın önemli otomobil markaları ve bu markaları pazarlayan firmaların katılımı kesinleşti. İZFAŞ tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) desteğiyle düzenlenecek. ODD’nin Türkiye’deki otomotiv fuarlarına yeni bir yol haritası çizme kararlılığında olduğunu bildiren Burnaz ise şunları kaydetti:
Global kriz otomotiv sektörünü tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yeniden biçimlendiriyor. Sektörde büyük bir gerilemeye yol açtı, ancak gelecekte alternatif enerjili otomobillerin de katkısıyla yeni bir sıçrama yaşanılacak. Yeni dünya düzeninde yerel ekonomi politikaları da daha öne çıkacak. Yerel pazarlama stratejileri önemli rol oynayacak. ODD olarak, bu gerekçelerle İzmir’deki fuarı önemsiyoruz.

AutoShow Fuarı Hakkında biraz bilgi vermiştim bir önceki yazımda. Oradan bilgi edinebilirsiniz. Şimdiden planlarınızı yapsanız iyi olur, yoğun ve eğlenceli bir fuar olacağa benziyor;)

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir