MENU

İşte Grip Hastalığının Tarihçesi…

Türkiye’den Google’a Büyük Ceza!

01 Kasım 2009 Yorumlar (1) Okunma: 1173 Serbest Bölge

2009 Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Kayıtları (26 Ekim – 20 Kasım)

Evet arkadaşlar, Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıtları 5 gün önce yani 26 Ekim’de başladı ve 20 Kasım da bitecek. Elimizi çabuk tutalım bir karışıklık olmasın:)

Eğer özel bir durumunuzun yoksa (erkekler) Asker tecil veya terhis belgesini, diploma fotokopisini, kimlik fotokopisi, 2 vesikalık resmi ile kayıt bürosuna gidiyor. Gitmeden önce, daha önceki yazımda bahsettiğim üzere internetten kayıt yaptırıyorlar! Fakat sizlere tavsiyem önce gerekli evrak ve işlemleri tamamlamanız. Daha sonra internet kaydı ve asıl kayıt yaptırın. Tabi ki bunlardan önce bankaya gerekli ücreti yatırmanız gerekiyor, unutmayın.

Açık Öğretim Fakültesine kayıt için yapmanız gerekenleri elimden geldiğince net bir şekilde, “Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Dikey Geçiş Kayıtları (Başvuru Tarihleri ve Belgeleri)” başlığındaki makalemde anlattım. Önce bir güzel araştırıp okumakta fayda var. Daha sonra internet başvurunuzu yapın ve gerekli işlemleri bitirdikten sonra AÖF bürosuna giderek asıl kaydınızı yaptırın. Umarım bir sorun yaşamadan işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden, iyi günler…

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir