MENU

Güzel Bir Yolculuktu…

29.06.2009 Günü İle Başlayan Uğursuz Haftam:)

01 Temmuz 2009 Yorumlar (4) Okunma: 954 Günlük

İlk Ödülümüzü Aldık :)

Bugün herhalde bloğumla ilgili olarak ençok sevineceğim şey başıma geldi 🙂 Alan adını alalı, belli bir zaman olmuş olsada bloğumu kurup birşeyler yazma ve bir düzene koyma çalışmalarım biraz daha geç gelişti. Bunun bir çok sebebi vardı fakat en büyük etkeni blog konusunda çok acemi olmam ve okuldaki derslerimizin çok yoğun olmasıydı. Acemeliğimi ev arkadaşım Uğur‘un yardımlarıyla biraz örtbas ettik 🙂 Tabii ki hala uçmak için çırpınıyoruz:) Daha sonra bazı şeyler kafamda oturmaya başladı ve daha önce hakkında hiç bir şey bilmediğim bu alana karşı bi’ ilgi oluştu. Sanıyorum en büyük şansım, daha işin başında bazı idol bloglara denk gelmem ve TEAkolik‘i büyük bir özentiyle takip etmemdi 🙂 Kuzenim olan Hamza ŞAMLIOĞLU(TEAkolik) nedeniyle blog konusuna büyük ilgim vardı. Hep “Nasıl oluyor bu iş??” diye düşünürken Uğurunda dürtmesiyle girdik işin içine 🙂 Şuan, “iyiki de girmişim” diyorum 😉 Çünkü hep eleştirilerim vardı siteler ve internet alanındaki çöp yığınları oluşturan bilgiler hakkında. Tabii ki kolay olmadığını öğrendim, ama yılmak yok:) Her ne kadar istekli olsamda(yazmayı ve konuşmayı seven biri olarak) son zamanlarda pek motive olamadığımdan isteğim kalitede yazamıyorum ve bu yüzden de içerik eklemiyorum bloğuma fakat TEAkolik‘den aldığım destek çok büyük bir fayda sağlayarak beni motive etti, her ne kadar kendimi kuzenin karşısına çıkacak düzeyde görmesemde sağolsun kendisi benim için bir makale yazmış 🙂 Planlarıma göre; ben bloğu toparlayıp şöyle tam bi’ düzen oturtmaya başladığımda ona sorarak fikirlerini alıcaktım ve omurgayı buna göre şekillendiricektim ama sanırım gafil avladı kuzen beni 🙂 Tabii ki bunca zamandır internet gibi herkese açık bir ortamda böyle ilgili ve tecrübeli birinden saklanmak acemilikden olsa gerek 🙂 Düşünmem gerekirdi… “Her işte bir hayır vardır” demişler, vardır bi hayır bu işte de 🙂 Şu andan itibaren biraz daha ilgili ve dikkatli olmam lazım kuzen yakar acımaz valla 🙂 Hazır olumlu tepkiler almışken değerlendirmek lazım. Umuyorum düşündüklerimi gerçekleştirebilirim ve blog alemine zerre kadarda olsa bir faydam dokunur 🙂 Yoksa uğraşmanın bir anlamı yok… Kuzene burdan çok çok teşekkür ediyorum. O da biliyorki buna çok ihtiyacım vardı. Benim için ondan gelebilecek “iyi olmuş…” gibi olumlu ve sade bir tepki bile bir ödül niteliğindeyken bu jestiyle mest oldum 😀 Ama pişman olabilir yakın zamanda, bitmeyen sorularımla bıktırmayı planlıyorum onu:) Bunca işinin arasında değerli zamanından bir bölüm ayırması bana verebileceği en büyük hediyeydi. Kuzenim diye demiyorum,  abilikde üstüne yoktur 😉

Ehh, ne diyelim artık, Allah yolumuzu açık etsin. İnsanlara faydalı birşeyler yapmayı nasip etsin 🙂 Umuyorum beni yalnız bırakmazsınız, sizlerden gelebilecek olumlu-olumsuz hertürlü tepkiye ihtiyacım var.
İyi günler…

Etiketler:, , , ,

4 Responses to İlk Ödülümüzü Aldık :)

 1. admin dedi ki:

  Dediğiniz gibi niyetimiz Allah rızası için insanlara faydalı olmak. Saatlerce yapılana raştırmalar düzenlemeler ve belli bir zamanın birikimi var çoğu yazılarda. Acemi olmama rağmen çok uğraşıyorum. Tek isteğim birilerinin işi görülsün ve ve duacımız olsun. Yorumlarınız benim için en büyük teşekkür, olumlu veya olumsuz… Umarım yardımcı olabiliyorumdur.

 2. Cihan dedi ki:

  Merhabalar,
  Bireysel kullanıcıların da artık ciddi tehdit altında olduğu günümüz internet ortamında, insanları bu hususta bilgilendirecek kaliteli ve özgün içeriğe sahip bilgileri içeren bloglara her zaman ihtiyaç var. Sizin eğitiminiz de zaten bu hususta insanlara faydalı olmanıza müsait.Eğer niyetler Allah (c.c.) rızası için olursa, her işin neticesi zaten güzel olur. Hayırlı çalışmalar dileğiyle.

 3. admin dedi ki:

  Teşekkür ederim 🙂 İnsan değer verince öyle rastgele birşeyler yazmak hoşuna gitmiyor, yani benim için öle, içime sinmesi lazım. Umarım kısa zamanda sizde düzene koyabilirsiniz, zaten sonrası kolay 😉

 4. İbrahim dedi ki:

  Şahsen bende de öyle oldu, alan adını alıp blogumu düzene sokmak eğey bir zamanımı aldı. Hatta şu aralar düzenli yazamıyorum bile ama yazmaya çalışıyorum.

  Neyse, lafı uzatmadan, hayırlı olsun diyorum 🙂 Takip listemdesin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir