MENU

18 Temmuz İle Başlayan Son Günlerim

Bir Bitiş, Yeni Bir Başlangıç. Temelli Dönüş…

07 Ağustos 2009 Yorumlar (4) Okunma: 1485 Günlük

Bu Kadar Olur!

Özür dileyerek tekrar merhaba demek isterim. Son 2,5 gündür maalesef ki bloğa erişim yapılamadı. Ben de dahil! Bunun sebebi ise host firmamızın yaşadığı bir sorundu. Biraz uzun sürse de dün öğle saatlerinde halloldu. Bugün ise FTP erişimi düzeldi. Her ne kadar şikayetçi olsamda sanırım belli bir süre daha bazı sebeplerden dolayı bu firma ile devam etmek zorundayım. Ama zorunluluk kalkınca daha garantili bir yer bularak hem kendimi hemde bloğumuzun takipçilerini bu sorundan kurtaracağım:) Aslında araştırmalarıma ve önceden bildiklerime göre bu durum hemen her firmada yaşanmakta, yani bir yerde normal… Fakat 2 günü geçmesi ve bir bildirimde bulunulmaması beni çok kızdırdı. Malum beni tnaıyanlar bilir, Bir işi yapıyorsan elinden geldiğince en iyisi olacak şekilde yapman gerek. Bence böyle! Tam da zamanıydı bunun:( Daha önceki bir yazımda da bahsettiğim gibi yaz okulundayım şuanda ve final sınavlarım başlamak üzere. Bu yüzden sıkı bir çalışma yapmam lazım! Bundan dolayı da malesef ki sanıyorum bloğu bir kaç gün daha az ziyaret edebileceğim:( Ama uzun zamandır yazmadığım için kendimi tutamayıp iki arada bir derede, “Şunu da yazayım…” diyerek bir kaç makale yazarsam şaşmayın:) Sevilmeden yapılcak iş değil. İnsanlarla konuşmasını özelliklede onlara birşeyler anlatmayı çoks everim. Blog yazmak bu yüzden bana çok çekici geliyor:) Benim için büyük bir zevk. Umarım yazılarımda bunu hissettirebiliyorumdur 🙂 Bugün önümüzdeki Pazartesi sınavı olan dersimizin notlarındaki eksikleri tamamlamayı düşünüyorum. Daha sonra çarşamba günü olacak 2 sınavdan birine çalışacağım yarın. Pazar günü pazartesi günü olacak sınava sonra tekrar pazartesi-salı çarşamba günkü sınavlar için çalışmaya devam… 🙂 Dualarınızı bekliyorum:) Bu arada “Geçmiş Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun”. Malesef ki başında bahsettiğim sorundan dolayı bu güzel ve değerli geceyi sizlerle paylaşamadım. Nasipse Kadir Gecesi’nde bir şeyler paylaşmayı düşünüyorum:) Daha çok var… Umarım bir daha böle site erişimini engelleyecek bir sorun yaşamayız.
Bu arada önemli bir durum daha var, hemde çok! 🙂 Artık blogda tek değilim, en iyi dostlarımdan Erşan SABANCIOĞLU da bana içerik konusunda yardımcı olacak artık:) Genelde güncel/kültürel konularda yazacağını tahmin ediyorum. Tabi ki kendisi karar verir:) Bu sayede de bu konulara ilgi duyan arkadaşlar için de içerik mevcut olacak. Yorumlarınızı esirgemeyin;) İlk yazısını, Real Madrid ve Hayaller başlığından okuyabilirsiniz. Kısa bir süre içinde kendisinden bahseden bir yazı yazmasını istedim, o yazmazsa be yazmakta kararlıyım:) Ne de olsa en az kendisi kadar tanıyorum onu 😉 Başarılar dilerim, umarım sizlere de faydalı olur.

İyi bir haftasonu geçirmeniz dileğimle…

Etiketler:, , , ,

4 Responses to Bu Kadar Olur!

 1. Kemal ONUR dedi ki:

  @Ugur kardeşim adamın asabını bozma, beni kimse okurlarımdan ayıramaz 😀 Ben kötü diyorsam kötüdür işte:P O forum da zaten bunlar yüzünden olması gereken yere gelemedi:( Hep senin yüzünden yani 😀

 2. Ugur Eskici dedi ki:

  Gıcıkmı ? Daha ne gördün bab alışacan sende :)) Oğlum 2 defa sunucunun harddiski yandı bizim 15 gün onun peşinde koşturduk eşşek gibi forum 1 ay kapalı kaldığı oldu, bu ne ki 🙂 Neyse gelmiş geçmiş olsun :=)

 3. Kemal ONUR dedi ki:

  @turgay;Evet doğru söylüyorsun ama çok gıcık bi durum:/ Umarım bi’ daha olmaZ:)

 4. turgay dedi ki:

  Her blogcunun başına gelir bu tür sorunlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir